KONST / Litografier / Färglitografi 13431044
nr 1343 1044
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 150/290, Strömkajen. Motivet: 34x53cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:45:43
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist